Hakkımızda

1987 yılında Aydınlatma’ya dekoratif boyut getirerek faaliyete başlayan TRAKO her geçen yıl aydınlatma sektöründeki yenilikleri takip ederek ülkemizde başarılı uygulamalarıyla yeni bir akımın temsilciliğini üstlenmiştir..

Işığın temel özelliği olan aydınlatma, modern teknoloji,estetik ve yaratıcılığın kesiştiği noktada dekorasyon ve süsleme işlevselliği kazanmıştır.

Dünyada isim yapmış mimari projeler tarihi anıtlar yapılan dekoratif aydınlatma sayesinde tüm ihtişamlarını geceye de taşımışlar hatta ışıklı haliyle sembolleşmişlerdir.Paris Eyfel Kulesi, Sidney Harbour Köprüsü Opera Binası gibi.

Yerleşim alanları eğlence ve alış-veriş merkezleri,parklar,cadde ve bulvarlar dekoratif ışıklandırma ile yeni bir çehre kazanıp bir mücevher ışıltısıyla süslemektedir.

Her geçen gün gelişmekte olan bu sektördeki ilerlemeleri yeni teknoloji ve sistemleri Dünya bazında takip eden TRAKO ülkemize uygun olan ekonomik, kaliteli, tasarruflu ürünleri mamül veya yarı mamül olarak ülkemize getirerek direk satış ve uygulama yaptığı gibi kendi üretim birimlerinde işleyerek tasarımlar ve projeler hazırlayarak imalatta yapmaktadır.

TRAKO ürünleri seçerken ülkemiz koşulları göz önünde bulundurarak Türk ve AB standart normlarına uygunluk belgesi taşıyan ürünleri tercih etmektedir.

TRAKO kendi imalat, uygulamalarının dışında reklamcılık ve davet organizasyon şirketlerine de uygun koşullarda ürün temin ederek tasarım ve uygulamalarında danışmanlık yapıp yardımcı olmaktadır.

TRAKO yılbaşı ,bayram ve diğer özel günlerde gerek bina gerekse meydan,açık alan süslemelerinde çok özel tasarımlarla mekanları yaşanan günün coşkusunu güzelliğini yansıtarak insanlara bu coşkuyu yayarak mutluluk verecek keyifli anlar yaşatacak görüntüleri vermektedir.

Günümüz teknolojisinin aydınlatma sektörüne kazandırdığı tasarruflu, uzun ömürlü, güçlü ve estetik fiber ve Led Işık sistemlerin kullanım alanları hızla artmakta ABD,Uzakdoğu ve AB yaygın olarak kullanılan bu sistemler ülkemizde de giderek yaygınlaşmakta bu konununda öncülüğünü yapan TRAKO en doğru ürün ve fiyatlarla çok çeşitli alternatifler sunmaktadır.